Tinder is en blijft een van de grootste datingapps van het moment. Er zijn ontzettend veel apps geïnspireerd op Tinder en mensen blijven kleine aanpassingen doen om het net weer een beetje beter te maken. Ook wordt deze app niet alleen gebruik als inspiratiebron voor dates of onenightstands, ook wordt het momenteel ingezet voor andere – misschien nog wel betere – doeleinden.
De asielen hebben het al jaren lang veel te druk en sommige katten of honden krijgen maar geen baasje waar ze recht op hebben. Gelukkig is er iets bedacht door een MBO-student uit Hilversum. Het is een soort speeddaten met katten. Tijden de speeddate worden er drie katten voorgesteld aan drie misschien wel toekomstige baasjes. Het zijn zwerfkatten die nog steeds geen baasje gevonden hebben. Tijden de speeddate heb je 10 minuten de tijd om kennis te maken met wellicht je nieuwe huisdier. Daarna wordt er doorgeschoven zodat je zoveel mogelijk katten kunt ontmoeten.
Omdat je op een normale zaterdag geen 80 mensen kunt rondleiden en kunt voorstellen aan alle dieren, hebben de studenten dit opgezet in de hoop meer dieren een nieuw huis te bieden. Natuurlijk is het een hele uitdaging, zo geven de studenten aan. Een asiel is hier natuurlijk niet opgebouwd en soms hebben katten even helemaal geen zin in al die mensen. Gelukkig is ook daar iets op bedacht en ruikt het naar zalm zodat de katten gelokt worden.
Mocht je denken dat er nog een leuke korting of iets anders verborgen zit tijdens het speed daten, dan kom je van een koude kermis thuis, want dat is niet het geval. De student geeft aan dat de liefde tussen mens en kat niet te koop is en het niet gepast is om met dieren te stunten. Of het ook op meer plaatsen gedaan gaat worden is nog niet bekend.
Bekijk ook deze gerelateerde artikelen
Dit artikel is onderdeel van ons dossier over Tinder. Klik hier om alle artikelen over Tinder te bekijken.
Bekijk alles over Tinder »