Vergelijk de beste datingsites & apps van 2025

Datingfraudeur die voor 45.000€ oplichtte veroordeeld

Laatst bijgewerkt: 3 september 2024

Een 43 jarige man uit Vlissingen is vandaag veroordeeld voor het oplichten van verschillende vrouwen op datingsites. Middels slinkse methodes wist de man verschillende vrouwen grote sommen geld afhandig te maken. Hij vertelde onder andere dat hij veel geld had in het buitenland, en dat hij van adel was. De man krijgt een werkstraf van 240 uur. Dit is een stuk lager dan de aanvankelijke eis van zes manden cel. 

Typisch geval van datingfraude
De streken van de man zijn zeer typisch voor datingfraudeurs. Met zijn mooie praatjes palmde hij de vrouwen eerst in, waarna hij ze daarna vroeg om geld over te maken. Hij had bijvoorbeeld snel geld nodig voor autopech, of moest snel geld hebben voor een operatie van zijn gehandicapte broer.

Dakloos en gokverslaafd
In werkelijkheid was de 43 jarige N. dakloos en gebruikte hij het geld dat hij lospeuterde bij zijn slachtoffers om zijn gokverslaving te bekostigen.

De man gebruikte onder andere de websites van Lexa, Badoo en Alleenstaandemoeders.nl om zijn slachtoffers te vinden.


foto auteur Robin de Boer
Dit artikel is geschreven door Robin de Boer

Dating coach Robin is al jarenlang blogger voor Datingsitekiezen.nl. Getrouwd met een leuke man die ze heeft ontmoet via een datingsite. Een creatieve veelvraat die gek is op schrijven, ontwerpen en tekenen. LinkedIn

© Datingsitekiezen.nl 2025 | Onderdeel van Dik B.V. | KvK 74390708 | Burgemeester Drijbersingel 51, 8021 JB Zwolle | Privacy & Cookies